W razie jakichkolwiek pytań gorąco zapraszam do kontaktu za pomocą formularza lub e-maila. Pytaj śmiało. Odpowiedzi udzielę najszybciej, jak to możliwe. Oferta znajduje się tutaj: OFERTA, a odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (w tym dot. ZAKUPU i OTRZYMANIA ZDJĘĆ) znajdziesz także tu: PYTANIA I ODPOWIEDZI. Spis realizowanych przez lata tematów znajdziesz w ARCHIWUM FOTOGRAFICZNE Regulamin korzystania ze zdjęć zawartych na stronie: WARUNKI.

Wysyłający wiadomość udziela zgody na przetwarzanie i przechowywanie podanych danych osobowych i informacji celem dalszego prowadzenia korespondencji.

Imię lub nazwa firmy (pole wymagane)

Adres email

lub numer telefonu

Treść wiadomości

Autor: Piotr Bieniecki

Uwielbiam fotografię! Połączenie pasji z pracą zawodową zaowocowało założeniem firmy i marki Fototeo.pl. Zlecenia wykonuję w całym kraju i poza nim, jednak prace i projekty fotograficzne realizuję głównie na terenie Śląska i Małopolski. Zakres zrealizowanych prac jest szeroki, a grono doświadczonych współpracowników pozwala na podejmowanie się nawet najbardziej nietypowych zadań. Zapraszam do kontaktu: biuro@fototeo.pl, tel: 509238150