W razie jakichkolwiek pytań gorąco zapraszam do kontaktu za pomocą formularza lub e-maila. Pytaj śmiało. Odpowiedzi udzielę najszybciej, jak to możliwe. Oferta znajduje się tutaj: OFERTA, a odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (w tym dot. ZAKUPU i OTRZYMANIA ZDJĘĆ) znajdziesz także tu: PYTANIA I ODPOWIEDZI. Spis realizowanych przez lata tematów znajdziesz w ARCHIWUM FOTOGRAFICZNE Regulamin korzystania ze zdjęć zawartych na stronie: WARUNKI.

Wysyłający wiadomość udziela zgody na przetwarzanie i przechowywanie podanych danych osobowych i informacji celem dalszego prowadzenia korespondencji.

  Imię lub nazwa firmy (pole wymagane)

  Adres email

  lub numer telefonu

  Treść wiadomości

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and
  Terms of Service apply.

  Autor: Piotr Bieniecki

  Uwielbiam fotografię! Połączenie pasji z pracą zawodową zaowocowało założeniem firmy i marki Fototeo.pl. Zlecenia wykonuję w całym kraju i poza nim, jednak prace i projekty fotograficzne realizuję głównie na terenie Śląska i Małopolski. Zakres zrealizowanych prac jest szeroki, a grono doświadczonych współpracowników pozwala na podejmowanie się nawet najbardziej nietypowych zadań. Zapraszam do kontaktu: biuro@fototeo.pl, tel: 509238150