Fotograf: oferta dla klientów indywidualnych

Fotograf. Oferta dla klientów indywidualnych

Zapoznaj się z ofertą lub zapytaj o interesującą Cię usługę za pomocą formularza na dole strony. Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Fotografia ślubna

Decydując się na zdjęcia możesz liczyć na nieodległe wolne terminy, świetną współpracę oraz cudowną pamiątkę.  Staram się, aby przygotowana indywidualnie oferta była optymalną kombinacją pomiędzy wysoką jakością moich usług.

Zapraszam do zapoznania się z PEŁNĄ OFERTĄ (kliknij w link)

Zakup zdjęć z wydarzeń

Potrzebujesz zdjęcia mojego autorstwa do osobistego (niekomercyjnego) użytku lub na pamiątkę. Brałeś/aś udział w wydarzeniu, które fotografowałem i wiesz, że na którymś zdjęciu się znajdujesz? Nie ma sprawy. Zamów zdjęcie w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego. Po wpłacie na konto lub paypal odnajdę w archiwum interesujące Cię zdjęcie, obrobię je i wyślę na podany adres e-mail. Spis fotografowanych wydarzeń i miejsc.

cena od dziesięciu do kilkudziesięciu złotych zależnie od ilości i wydarzenia

Portfolia modelek i modeli

zdjęcia portretowe, modowe, sesje plenerowe, również według pomysłu i koncepcji osoby portretowanej.

cena zależna od ilości sesji portretowych oraz ewentualnych dodatkowych kosztów (wizaż, wnętrza, akcesoria).

Portrety profilowe (facebook, portale społecznościowe)

wykonanie i obróbka zdjęć do wykorzystania na Twoim profilu w portalu społecznościowym, zawodowym czy na portalu randkowym.

Akty i fotografia buduarowa

uwiecznij piękno swojego ciała z myślą o sobie lub partnerze. Namów ją lub jego na wspólną sesję dla par. Sesja buduarowa może stanowić również dodatek do sesji ślubnej, na której powstaną zdjęcia, które niekoniecznie powinny znaleźć się w albumie ślubnym.

Cena do uzgodnienia. Możliwe TFP

Fotografia reklamowa

jeśli sprzedawałeś lub kupowałeś samochód, nieruchomość lub przedmiot o większej wartości- świetnie zdajesz sobie sprawę, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Warto zainwestować w dobre zdjęcia podkreślające te cechy Twojej własności, dzięki którym nabywca będzie chciał podjąć decyzję zakupu.

cena zależna od ilości i wielkości przedmiotów, a także koncepcji i preferowanego sposobu wykonania

Fotografia zwierząt

kochasz swojego pupila, ale jego ruchliwość i niesforny charakter uniemożliwiają Ci zrobienie dobrego zdjęcia? Zleć to trudne zadanie profesjonaliście.

Fotografia reportażowa

dokumentacja wydarzeń związanych z Twoim życiem prywatnym, rodzinnym, zawodowym lub pasją.

Studniówki

Świetny reportaż ze studniówki będący pamiątką z czasu spędzonego z  Waszymi szkolnymi przyjaciółmi

Zakup zdjęć z wydarzeń

Potrzebujesz zdjęcia mojego autorstwa do osobistego (niekomercyjnego) użytku lub na pamiątkę. Brałeś/aś udział w wydarzeniu, które fotografowałem i wiesz, że na którymś zdjęciu się znajdujesz? Nie ma sprawy. Zamów zdjęcie w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego. Po wpłacie na konto lub paypal odnajdę w archiwum interesujące Cię zdjęcie i wyślę na podany adres e-mail.

 

Zakres usług nie ogranicza się do powyższych- urok fotografii polega na podejmowaniu nietypowych tematów. Współpraca z firmami i specjalistami związanymi pokrewnie z branżą fotograficzną pozwala mi na realizacje niemal każdego zlecenia. Podane ceny mają charakter orientacyjny.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ!

  Imię / Name (pole wymagane)

  Adres email

  lub numer telefonu

  Twoje zapytanie / Your question

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and
  Terms of Service apply.