Albumy slub oferta Bielsko-Biala Katowice KrakowDo każdej oferty ślubnej i każdego pakietu możliwe, a nawet polecane jest zamówienie okolicznościowego fotoalbumu lub albumu. Przygotowanie fotoalbumu leży w rękach fotografa, który na podstawie wybranych przez Was zdjęć przygotuje projekt. Za jego wydruk i naświetlanie odpowiadać będzie jedna z firm lub drukarni dysponująca odpowiednim sprzętem i oferująca produkty wysokiej jakości. W każdym wypadku to Wy możecie decydować o jego wyglądzie i o takich cechach jak:

– ilość zdjęć i kart

– kolor i materiał z którego wykonano okładkę: ekoskóra, tkanina, skóra naturalna, a nawet drewno

– dodatki na okładkę: m.in. personalizacja za pomocą graweru, nadruki na okładce, obszycia, zaokrąglenie rogów, okienko na zdjęcie, akrylowe okienko, okucia, kryształy svarowskiego

Możecie też wybrać jeden ze standaryzowanych produktów.

Produkty

Album tradycyjny

Album tradycyjny to produkt przeznaczony dla par preferujących klasyczne rozwiązania. Albumy tradycyjne przez dziesiątki lat były najczęstszą formą przechowywania fotografii ślubnych. Współczesny album różni się on jednak znacznie od tego, co mogliście widzieć biorąc do ręki albumy ze ślubów Waszych rodziców lub dziadków.  Wy decydujecie o doborze okładki, materiałach do niej użytych, ewentualnym spersonalizowaniu okładki, a przekładki i karty są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Wybrane przez Was zdjęcia można nakleić na karty za  za pomocą nowoczesnych i trwałych materiałów. Najpopularniejszymi i najbardziej praktycznymi formatami albumów są 20×20 cm oraz 30×30 cm.

Fotoalbum

Fotoalbum to produkt ekskluzywny przeznaczony dla wymagających klientów. Składa się z kart z naświetlonego papieru fotograficznego, strony stanowią całość gdyż zdjęcia są drukowane bezpośrednio na kartach, a nie naklejane. Każda rozkładówka może stanowić jedno duże zdjęcie. Rozkładówki otwierają się na płasko, a jedno zdjęcie może zajmować dwie strony i stanowić całość. Bogaty wybór dodatków, opraw i wykończeń umożliwia dostosowanie powstałego produktu do Waszych potrzeb nadając całości indywidualny wygląd. Fotoalbum to połączenie nowoczesnej formy  z elegancją. Najpopularniejszymi i najbardziej praktycznymi formatami fotoalbumów są 20×20 cm oraz 30×30 cm. Istnieje również możliwość zamówienia trzech egzemplarzy tego samego fotoalbumu lub jednego 30×30 cm (dla pary młodej) i dwóch 20×20 cm (dla rodziców) w promocyjnych cenach.

Fotoksiążka

Fotoksiążka mylnie określana czasami mianem fotoalbumu to książka z kolorowymi zdjęciami. Drukowanymi na cienkich kartkach, a nie naświetlanymi na grubym papierze fotograficznym. Świetnie sprawdza się jako pamiątka z mniej ważnych wydarzeń. Jednak z racji na mniejszą trwałość (najczęściej są klejone), brak możliwości zrobienia rozkładówek i nieco gorszą jakość wydruku niż papier fotograficzny w fotoalbumach, niezbyt nadaje się na pamiątkę ze ślubu mającą służyć wiele lat.  Dużo niższa cena produkcji fotoksiążki w fotolaboratoriach jest jej niezaprzeczalnym atutem, dlatego też często są oferowane przez fotografów w każdym pakiecie jako element mający zachęcić mniej świadomych klientów.

Opakowania ozdobne

Opakowania na album lub fotoalbum mogą być same w sobie ozdobą. Dodatek ten może sprawić, że album z Waszymi zdjęciami będzie prezentował się jeszcze ciekawiej i jednocześnie będzie lepiej przechowywany.

Nośniki danych

Nośniki danych standardowo zdjęcia w formie elektronicznej oddajemy klientom na płytach DVD w okolicznościowym opakowaniu. Na życzenie istnieje możliwość zamówienia personalizowanych płyt (zarówno okładki, jak i samej płyty) w dowolnej ilość.

Zdjęcia mogą być też oddane na okolicznościowym pendrive’ie w ozdobnym pudełki. Pendrive może być dodatkowo ozdobiony laserowym grawerem z Waszymi imionami.

 

Szerszy i bardziej szczegółowy katalog produktów oglądniecie tutaj.

 

Możliwość wyboru dowolnego wykonawcy

Jeżeli z jakichś względów oferta jednego ze sprawdzonych laboratoriów nie przypadnie Wam do gustu- macie możliwość wyboru dowolnego znalezionego lub wypróbowanego już przez Was. Wykonanie projektu i kontakt  z laboratorium możecie zlecić nam lub też dowolnie wybranej osobie: fotografie w formie elektronicznej oddawane są w wysokiej rozdzielczości.

 

P.S. Fotografie produktów znajdujące się na tej stronie pochodzą z katalogu fotolaboratorium, z którego usług korzystam.

 

Autor: Piotr Bieniecki

Uwielbiam fotografię! Połączenie pasji z pracą zawodową zaowocowało założeniem firmy i marki Fototeo.pl. Zlecenia wykonuję w całym kraju i poza nim, jednak prace i projekty fotograficzne realizuję głównie na terenie Śląska i Małopolski. Zakres zrealizowanych prac jest szeroki, a grono doświadczonych współpracowników pozwala na podejmowanie się nawet najbardziej nietypowych zadań. Zapraszam do kontaktu: biuro@fototeo.pl, tel: 509238150