Fotografia ślubna Bielsko-Biała, Kraków, Katowice

Jeśli zależy Wam na pięknych fotografiach ślubnych dokumentujących wyjątkową chwilę w Waszym życiu w sposób wyczerpujący i interesujący zarazem, to dobrze trafiliście. Pomoc zawodowego fotografa sprawi, że starannie wykonane i wyselekcjonowane zdjęcia z każdego etapu ślubu nawet po latach będą świetną, ponadczasową pamiątką dla Was, Waszych dzieci i wnuków.

Aby nie przedłużać: o jakości pracy fotografa świadczą zdjęcia, więc od razu zapraszam do zapoznania się z moimi pracami.


Ślubne sesje plenerowe


Skróty przykładowych fotoreportaży ślubnych

Skróty dają lepszy ogląd na pracę, którą wykonuje fotograf ślubny, niż kilkadziesiąt wybranych z wielu ślubów ujęć. Naciśnij na zdjęcie, aby oglądnąć konkretną galerię. Jeżeli na początek wolisz słowo pisane, zdjęcia oglądnij później. Pełne reportaże prezentuję podczas spotkań osobistych.

Już wiesz czego się spodziewać po zdjęciach. A co po mnie? Mam na imię Piotr. Większość zleceń wykonuję na terenie woj. śląskiego i Małopolski. Miasta, w których wykonuję fotografie ślubne to przede wszystkim Bielsko-Biała, Szczyrk, Katowice, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec i ich okolice. Pracuję jednak w całej Polsce i za granicą. Na „koncie” mam blisko tysiąc reportaży, w tym ponad sto ślubów.

Korzystając z moich umiejętności zyskujecie estetyczne kadry tworzone przez zawodowego reportera okraszone ponadczasową obróbką niezależną od chwilowych mód. Preferuję naturalną kolorystykę.

Parze młodej pełen wrażeń dzień ślubu mija nadzwyczaj szybko,  te kilkanaście intensywnych godzin Waszego ślubu gna w bardzo szybkim tempie. Rolą moją i moich fotografii jest zatrzymać jak najwięcej wspomnień, także tych które wydarzyły się na uboczu głównych wydarzeń. Dopiero podczas ich oglądania zauważycie jak wiele się działo, a co umknęło Waszej uwadze i pamięci. Wisienką na torcie jest sesja plenerowa i portrety wyłącznie Waszej dwójki.


Reportaż, sesja plenerowa i obróbka graficzna to trzy główne etapy mojej pracy z Wami i Waszymi fotografiami. Jak ta praca wygląda, można, choć nie trzeba przeczytać poniżej:

Główną dziedziną wchodzącą w skład pracy fotografa ślubnego jest reportaż czyli dokument z dnia Waszego ślubu, najczęściej od przygotowań do oczepin. Oddam Wam obszerny fotoreportaż bogaty w informacje, a jednocześnie pełen emocji z estetycznie skomponowanymi zdjęciami . Wy i Wasze uczucia, goście, detale i wydarzenia tego dnia powinny znaleźć się na fotografiach płynnie opowiadających historię. Podczas tego etapu pracy rejestruję to, co się dzieje i nie wpływam na wydarzenia. Wyjątek stanowią zdjęcia grupowe i Wasze portrety z gośćmi.
Plenerowa sesja ślubna to nie mniej ważna część pracy. Zdjęcia wykonane w wybranym przez Was lub zaproponowanym przez fotografa miejscu będą ozdobą Waszych albumów, mieszkań i domów Waszych rodziców. Idąc z duchem czasu- to również nimi będziecie chwalić się poprzez Internet licznemu gronu znajomych. Miejsca i sceny są aranżowane lub improwizowane na miejscu. Preferuję sesje w innym dniu- brak pośpiechu dobrze wpływa na rejestrowane emocje i luźną atmosferę podczas naszej wspólnej pracy Propozycje sesji w okolicach Bielska, Cieszyna, Żywca i Pszczyny.
Na koniec obróbka graficzna fotografii, ich selekcja oraz zaprojektowanie albumów to najbardziej czasochłonna część pracy fotografa ślubnego. Kilkadziesiąt godzin pracy przed komputerem pozwala na wybranie najlepszych ujęć, dopracowanie wszystkich zdjęć  i stworzenie z nich w pełni satysfakcjonującego zestawu do różnych zastosowań- wydruku, pokazów na dużych ekranach czy publikacji w Internecie. Preferuję obróbkę reportażu taką jaką widzicie w portfolio. W przypadku pleneru materiał jest nieco bardziej zróżnicowany. Przykłady edycji, różne style i wiele ciekawostek przeczytasz tutaj: czytaj więcej

Postprodukcja zdjęć ślubnych

Albumy i fotoalbumy ślubne zamawiane są u dostawców oferujących wysoką jakość i trwałość.  Za wyjątkiem pakietu extra zawierającego aż trzy fotoalbumy, ceny pakietów są niższe o koszt albumu. Dlatego też, wraz z podwykonawcami, jesteśmy w stanie realizować zamówienia indywidualnie dostosowane do klienta. Nie oferujemy tandetnej masówki i kiepskiego wykonania. czytaj więcej

Albumy slub oferta Bielsko-Biala Katowice Krakow

Oferta ślubna – pakiety

Chcesz skorzystać z gotowego pakietu, stworzyć własny lub zapoznać się z dodatkowymi usługami? A może szukasz pakietu foto + video?  Zapoznaj się z ofertą lub od razu wyślij zapytanie.

Cena usługi fotograficznej zależna jest od daty ślubu i zakresu pracy,  dojazdów i innych kosztów w przypadku dalszych zleceń. Dla ułatwienia wyboru proponuję poniższe pakiety. Mogą one ulegać dowolnym modyfikacjom według Waszych życzeń. W zapytaniu możecie również podać swój budżet, a na jego podstawie stworzona będzie indywidualna oferta. Ceny pakietów MINI zaczynają się od 1500 zł, pakiet PEŁNY z plenerem w tym samym dniu od 2500 zł, pakiet EKSTRA z fotoalbumami i plenerem w innym dniu od 3700 zł.

Fotograf ślubny oferta: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków

W celu otrzymania cen pakietów oraz szczegółowej oferty – wyślij wiadomość. Zadanie pytania zajmie Ci mniej niż pół minuty, a odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin. Możesz też zadzwonić: +48 509 238 150

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (opcjonalnie)

  Data, miejsce ślubu oraz zakres pracy

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and
  Terms of Service apply.

  DODATKI: tutaj już wszystko zależy od Was. Drugi, trzeci czy nawet czwarty dzień wesela? Dwóch fotografów? Fotograf + kamerzysta? Fotobudka lub przenośne mini-atelier fotograficzne? Fotografia natychmiastowa (w stylu Polaroidu)? Pokazy na bieżąco powstających zdjęć? Odbitki dla gości już w trakcie trwania wesela?  Nie ma problemu. Wszystko to jest możliwe.

  – poprawiny

  – indywidualne personalizowane płyty DVD

  – fotoalbum premium wraz z projektem

  – personalizowany pendrive z laserowym grawerem

  – księga gości ze zdjęciami z aparatu Instax?

  SESJA NARZECZEŃSKA: świetny sposób na poznanie się z fotografem, omówienie szczegółów oraz wykonanie zdjęć, które wywołane np. na płótnie mogą być piękną pamiątką dla rodziców, wręczoną podczas wesela. Sesja narzeczeńska może być też fantastycznym prezentem dla pary młodej. Istnieje możliwość zamówienia sesji przed zdecydowaniem się na usługi fotografa lub otrzymania jej z dużym rabatem po podpisaniu umowy ślubnej

  Zdjęcia oddawane są w trzech rozmiarach: duża rozdzielczości (większość 36 mpix) do wydruku, średnia do przeglądania w Full HD oraz mała do przesyłania przez Internet i Facebooka. Zdjęcia, ani DVD nie są zabezpieczone przed kopiowaniem- klient może nimi dowolnie dysponować

  Filmowanie

  Lubię współpracować z najlepszymi. Dlatego też preferuję osoby sprawdzone, których umiejętności stoją na wysokim poziomie. Istnieje możliwość wynajęcia duetu fotograf+kamerzysta za jednym zamachem. Możliwość wykonania ujęć lotniczych za pomocą drona.

  Jeżeli z jakichś powodów poszukują Państwo samego filmowca- odsyłam bezpośrednio na stronę www wideobielsko.

   

  Moje portfolio ślubne

  Przegląd wybranych fotografii ślubnych obejrzycie tutaj:

  Galeria fotograf slubny

  Kącik porad weselnych i ślubnych

  Specjalnie dla narzeczonych i ich rodziców odwiedzających stronę przygotowałem poradniki mające Wasz wybór uczynić lepszym, a ewentualną współpracę jak najprzyjemniejszą:

  Jak wybrać  fotografa ślubnego część 1:  koszty i analiza portfolio,

  Jak wybrać fotografa ślubnego część 2: styl i zakres pracy, umowa, sprzęt fotograficzny .

  Fotografowanie na ślubie, jak sprawić, aby fotografie ślubne były jak najlepsze i na co zwracać uwagę.

  Propozycje na plener ślubny w okolicach Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Cieszyna, Żywca i Pszczyny.

  Jak wybrać salę weselną?