Fotografia ślubna Żywiec, Węgierska Górka- Sylwia i Bartek

Ślub i wesele Sylwii i Bartka, 23.08.2014 . Piękne wesele w okolicach Żywca z przesympatyczną parą w roli głównej.

Uroczystość odbyła się w zabytkowym drewnianym kościele w Cięcinie, a samo wesele w hotelu Beskidian w Węgierskiej Górce.

Fotografia pozwala cofnąć się w czasie i przypomina nam przeszłe obrazy naszego życia. Wspomnienia wygasają, ale fotografia choć niepozbawiona ograniczeń pozwala je na nowo rozpalić wraz z emocjami, które ich tworzeniu towarzyszyły. Oglądając swoje stare fotografie czasami ma się wrażenie, że czuje się przeszłość, związane z nią wrażenia, a czasami nawet zapachy. Fotografia ślubna wiąże się ze szczególnymi życiowymi emocjami i po latach szczególnie silnie rozpala wspomnienia. Wykonując fotografie ślubne staram się zawrzeć w reportażu wszystkie emocjonujące chwile, być możliwie tak blisko, żeby uwiecznić uczucia malujące się na Waszych twarzach, a także na twarzach Waszych bliskich.

Fotografem ślubnym jestem od wielu lat. Fotografię wykonuję na terenie całej Polski, ale z racji miejsca zamieszkania najczęściej pracuję na terenie Śląska i Małopolski. W szczególności w roli fotografa można mnie spotkać w Bielsku-Białej, Żywcu, Cieszynie, Pszczynie czy Węgierskiego Górce. Reportaże ślubne i plenerowe sesje zdjęciowe to tylko część mojej pracy. Wszystkie zdjęcia opracowywuję na komputerze nadając im jeszcze lepszą jakość. Moi klienci mogą też liczyć na moje porady i propozycje dot. ślubu i jego organizacji. Często w dniu ślubu pełnię rolę niepisanego przewodnika. Klientów traktuję indywidualnie, więc zawsze jestem otwarty na Wasze pomysły i propozycje. Zapraszam do kontaktu i do zobaczenia.

 

 

 

23.08.2014 Sylwia i Bartek Fotografia ślubna